1. برای ورود به سامانه EQAP و ثبت نتایج از آدرس www.eqcld.com استفاده نمایید.
  2. در صفحه ورود به سیستم (Login) کد EQAP آزمایشگاه را به عنوان نام کاربری و رمز عبور (Password) که همان رمز آزمایشگاه در سیستم قبلی میباشد را وارد کنید. (در صورت فراموشی رمز با دفتر انجمن تماس حاصل فرمائید.)
  3. پس از ورود به سامانه در سمت چپ نام آزمایشگاه خود و در جعبه خوش آمد وسط صفحه، نام آخرین مسئول فنی معرفی شده را مشاهده می کنید.
  4. در منوی سمت چپ صفحه، بر روی گزینه آزمایشگاهها کلیک نمایید تا زیرمنوها ظاهر شود.
  5. بر روی گزینه "ورود داده دوره جدید" کلیک کنید.
  6. در صفحهای که ظاهر می گردد، لیست تمامی نمونههایی که آزمایشگاه شما برای آن ثبت نام نموده است، را مشاهده خواهید کرد. باکسهایی که هنوز نتایج آزمایش در آن وارد نشده باشد به رنگ زرد دیده میشود. پس از ورود اطلاعات مربوط به هر نمونه، رنگ باکس آن به آبی تغییر میکند.
  7. برای ثبت نتایج هر نمونه، در باکس مربوط به آن بر روی لینک "ورود اطلاعات" کلیک کنید. سپس فرم ورود اطلاعات نمونه مورد نظر باز میشود. ابتدا کد آزمایشگاه و نیز کد نمونه خود را با اطلاعات بالای فرم مقایسه نمایید. در صورت مغایرت، با دفتر انجمن تماس حاصل فرمائید.
  8. تلاش شده است تا ظاهر صفحات با دستورالعمل چاپی که دریافت نمودهاید، تشابه داشته باشد. برای ورود اطلاعات در هر قسمت، به دستورالعمل چاپی مراجعه فرمائید.
  9. در هنگام ورود نتایج بخشهای سرولوژی و مولکولی دقت نمایید که با انتخاب روش انجام آزمایش، ممکن است فیلدهای ورود اطلاعات تغییر نماید. بنابراین براساس روش انتخاب شده باید پاسخهای متفاوتی را وارد کنید (مطابق دستورالعمل چاپی).
  10. قبل از زدن کلید "ذخیره اطلاعات" از صحت مطالب تایپ شده مطمئن شوید. پس از ذخیره مطالب تنها قادر به مشاهده آن خواهید بود و تغییر امکان پذیر نمی باشد.
  11. با توجه به جدید بودن سایت برنامه در صورت بروز هر گونه مشکل و یا پرسش در خصوص نحوه ورود به سایت و ثبت نتایج با شماره تلگرام 09196688269 مشکل را مطرح فرمایید همکاران دفتر برنامه در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود. (از همکاری صمیمانه و شکیبایی شما سپاسگزاریم).

  فراموشی کلمه عبور     درخواست عضویت